+420 606 575 555 Kontakt - poptávka

YouTube Instagram
Výroba a realizace litých samonivelačních potěrů
Časté dotazy
YouTube Instagram

Podlahové vytápění

Uvažujete-li o lité anhydritové podlaze, je možné, že počítáte také s podlahovým vytápěním ve Vašem obydlí.

Naše společnost úzce spolupracuje s renomovanými firmami, zabývajícími se právě podlahovým vytápěním a působícími v daných regionech. Tyto firmy jsou skutečně spolehlivé, jejich systémy jsou kvalitní a funkční – tak jako ty naše.

Jaké jsou výhody podlahového vytápění?

  • Bezpochyby komfort, který Vám nabízí. Tzv. stavu tepelné pohody lze dosáhnout právě prostřednictvím podlahového vytápění. Tepelná pohoda je - laicky řečeno - stav, kdy Vám není horko, ani zima. Je Vám tak akorát.
  • Podlahové vytápění je vhodné pro rodiny s dětmi nebo mateřské školy. Tradiční radiátory vyhřívají místnost tzv. odshora, teplotní rozdíl mezi podlahou a stropem může být pak až 8 °C. Oproti tomu při využití podlahového vytápění stoupá teplo místností rovnoměrně přímo od podlahy. Teplotní rozdíly jsou pak minimální.
  • Také alergici a astmatici výhody topení zabudovaného v podlaze ocení – vzduch, díky teplotám, se kterými podlahové vytápění pracuje (max. teplota otopné plochy 27 °C, průměrná 23 °C) není vzduch tak suchý jako u klasicky vytápěných prostor, také díky vyšší cirkulaci teplého vzduchu je minimalizována prašnost.
  • Estetika interiéru – podlahové vytápění nezabírá prostory (např. u stěn), které lze jistě využít užitečněji.
  • Podlahové topení je prakticky bezúdržbové – po instalaci a nastavení prostě diskrétně funguje.
  • V neposlední řadě úspora nákladů na energie, což v dnešní době ocení jistě každá domácnost.

Podlahové vytápění

Chystáte-li se při stavbě Vašeho obydlí (či objektu občanské vybavenosti) použít podlahové vytápění, je vhodné na to myslet již při projektování stavby. Pokud potřebujete poradit (např. při dimenzování topných ploch, s detaily skladby podlah, s rozvržením dilatačních spár, nebo u použití při rekonstrukci), neváhejte se nás obrátit, svěříme Vás do rukou skutečných odborníků a profesionálů.

Jelikož každou stavbu (tak jako naši obchodní partneři) řešíme individuálně, není třeba zde široce rozebírat jednotlivé topné systémy. Patřičné podklady a konzultaci (samozřejmě zcela zdarma) Vám dodáme my, nebo spolupracující firmy. Díky stabilním vztahům s dodavateli podlahového vytápění a podlahových krytin Vám můžeme nabídnout velmi výhodné ceny pro kompletní dodávku podlahy, tzv. podlahy na klíč.

A nezapomeňte – pro dotazy a nabídky nás kontaktujte!