+420 606 575 555 Kontakt - poptávka

YouTube Instagram
Výroba a realizace litých samonivelačních potěrů
Časté dotazy
YouTube Instagram

Kam se hodí anhydritová podlaha?

Anhydritová podlaha se hodí do všech běžných objektů, tj. do rodinných domů (např. k zalití podlahového vytápění), také do dřevostaveb, objektů občanské vybavenosti, tělocvičenlitá podlaha do bytu je také velmi často požadována a námi realizována (díky naší technologii TransMix jsme schopni vylít podlahu např. i ve 3. pochodí) a to hlavně kvůli své perfektní rovinatosti.

Lité podlahy, anhydritové podlahy, samonivelační potěr

Podlahové krytiny na litou podlahu

Lité podlahy v interiéru z hlediska našeho produktu (certifikovaného anhydritu) znamenají vrstvu pod finální podlahovou krytinou. Díky vlastnostem anhydritové podlahy můžete vybrat finální povrch takřka bez omezení – tj. plovoucí, či vinylovou podlahu, dlažbu, epoxid…

Lité podlahy do garáže

Uvažujete jakou podlahu zvolit do garáže? Doporučujeme litou podlahu! Lité podlahy do garáže bývají také aplikovány, zde však doporučujeme použít vyšší pevnost námi vyráběného materiálu – Anhyfast 30 MPa. Naše lité podlahy do garáže vynikají vysokou kvalitou a odolností.

Litá anhydritová podlaha do koupelny

Panuje názor, že anhydritová podlaha do koupelny není vhodná, ale opak je pravdou. Litá podlaha do koupelny však musí být ošetřena vhodnou hydroizolací.

Lité podlahy, anhydritové podlahy, samonivelační potěr

Hodně lidí je doslova strašeno hláškou „anhydrit se nesnese s vodou“, volí tedy pak jiný druh lité podlahy a připravuji se o výhody, které jim anhydritové podlahy přináší. Co se týče bytů, domů, komerčních staveb, tak musíme poznamenat, že jsme se ještě nikdy nesetkali se záležitostí, kdy by se naše anhydritová podlaha dostala do neočekávaného kontaktu s vodou a celá se rozpadla. Dovolujeme si tvrdit, že toto je opravdu jeden z nesmrtelných mýtů, které o anhydritu kolují. Naše zkušenost je taková, že i když se paní majitelce domu stala nemilá záležitost a praskla ji v domě trubka podlahového vytápění, po odstranění nášlapné vrstvy podlaha během pár dnů (pěkného počasí) opět vyschla a v místě opravy se muselo „řezat a sekat“. Po reparaci se podlaha dolila a vše funguje, jak má.

Kam se anhydritová podlaha nehodí

Pravdou je, že anhydrit není vhodný do prostor trvale zatížených vlhkostí – sauny, vlhké sklepy, velkokapacitní kuchyně atd.

Lité podlahy v exteriéru

Lidé se také ptají na lité podlahy v exteriéru. Tato záležitost je však mimo náš obor. Na venkovní plochy jsou určeny jiné druhy materiálu a s jejich výběrem Vám jistě rádi poradí v každých stavebninách či hobby marketu.

Pokud uvažujete o lité anhydritové podlaze v interiéru, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou. Poptávku Vám rádi a zcela zdarma zpracujeme.